Sisene

Sisene

Zenstudio - Avaleht

pavel taichi 098710238

Treeningud teisipäeviti ja neljapäeviti 18.00–19.15.

Taiji Quan on unikaalne võimlemisharjutuste süsteem, mille sarnast on maailmas raske leida. Taiji Quan sujuvad liigutused mõjuvad organismile sedavõrd sügavuti, et muutused toimuvad mitte pelgalt kehas, vaid rikastub ja uueneb inimese eluenergia tervikuna.

Igas liigutuses on rohkesti peeneid nüansse, millest põimuvad kaunisse harmoonia-, rahu ning ka väemustrisse. Siit saab alguse nooruse, pikaealisuse ning täiuslikkuse allikas.

Harjutades Taiji`d me justkui rändame kosmilises ruumis, kõige meid ümbritsevaga resoneerides, me justkui mängime ümbritseva energia pillikeeltel, luues omanäolist kosmilist meloodiat.

Järk-järgult Taiji`ga tutvudes muudame me oma iseloomu, oma suhtumist endasse ning meid ümbritsevatesse, avastame uusi tõhusamaid viise oma tegemistes ning suhtlemises.

Taiji Quan aitab toime tulla igapäevaste stressiallikatega tänapäeva kiires elutempos ning uuendab keha energiavarusid muutes elu täisväärtuslikumaks!

Tulge meie hubasesse treeningsaali, õpime üheskoos liikumist nautima!

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel +372 53492911 (vene keeles) tel. +372 5269910 (eesti keeles)